650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis sample
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

0492 530 122 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Perk 480 ml keramische mok

art. nr.  20909400Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Perk 480 ml keramische mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 6.23

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Perk 480 ml keramische mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 6.23

Perk 480 ml keramische mok

vanaf 4,15 per stuk
(0)
  • Vanaf  5  stuks
  • Bespaar tot  34% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,83 1,65 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,31 2,98 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,20 1,98 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,83 1,65 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,31 2,98 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,20 1,98 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
  • Omschrijving

    Goede gesprekken op de werkplek worden vaak geassocieerd met een lekkere kop koffie of thee. Het logo van jouw bedrijf mag daarbij niet ontbreken. Een mok met een logo is daarom een uitstekende keuze. De Perk 480 ml keramische mok is een variant die perfect aansluit bij ieders smaak. En is gemaakt van keramiek. Keramiek is duurzaam omdat het gemaakt is van natuurlijke en overvloedige grondstoffen zoals klei en kaolin. Door de lange levensduur is er minder vaak vervanging nodig, wat afval vermindert. Bovendien kunnen oude keramische producten worden gemalen en hergebruikt als bouwmateriaal of vulmiddel. Gepresenteerd in een gerecyclede kartonnen geschenkdoos. Vaatwasmachinebestendig voor alle drukmethoden. Bestel snel je mokken zodat we je gratis drukproef kunnen sturen en je jouw mokken met logo binnenkort kunt ontvangen.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 20909400
    Minimum aantal: 5 Stuk(s)
    Kleur: Wit
    Materiaal: keramiek
    Lengte: 12,50cm.
    Breedte: 12,50cm.
    Hoogte: 13,50cm.
    Gewicht: 500 g.
    Vaatwasser bestendig No
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord