650.000 blije klanten
Word jij een van hen?

Gratis sample
Voor producten tot €5

80 jaar ervaring
Dit delen we graag!

0492 530 122 Ma-Vr 08.00 - 17.00
Wij helpen je graag!

Keramische mok Rachelle

art. nr.  21376800Uitverkocht
Uitverkocht
Bedrukte Keramische mok Rachelle in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.99

Bekijk onze alternatieven

Bekijk alle Mokken
Bedrukte Keramische mok Rachelle in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.99

Keramische mok Rachelle

vanaf 1,65 per stuk
(0)
  • Vanaf  10  stuks
  • Bespaar tot  45% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.65 10% korting

Full Colour Mug 350 ml mok

vanaf 1,83 1,65 per stuk
(27)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.79 10% korting

Ponti 250 ml mok

vanaf 3,31 2,98 per stuk
(8)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product
Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.19 10% korting
+

Kitty Mug 350 ml mok

vanaf 2,20 1,98 per stuk
(26)
  • Vanaf  36  stuks
  • Bespaar tot  31% 
  • Materiaal:  keramiek
  • Voorraad laden
Bekijk product

Product Informatie

  • Alternatieven

    Bedrukte Full Colour Mug 350 ml mok in de kleur Wit met jouw logo vanaf 2.6510% korting

    Full Colour Mug 350 ml mok

    vanaf 1,83 1,65 per stuk
    (27)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
    Bedrukte Ponti 250 ml mok in de kleur Zand met jouw logo vanaf 4.7910% korting

    Ponti 250 ml mok

    vanaf 3,31 2,98 per stuk
    (8)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
    Bedrukte Kitty Mug 350 ml mok in de kleur Lichtblauw met jouw logo vanaf 3.1910% korting
    +

    Kitty Mug 350 ml mok

    vanaf 2,20 1,98 per stuk
    (26)
    • Vanaf  36  stuks
    • Bespaar tot  31% 
    • Materiaal:  keramiek
    • Voorraad laden
    Bekijk product
  • Omschrijving

    Keramische mok (170 ml). Prijs per stuk, afname per 48 stuks.
  • Kenmerken

    Artikelnummer: 21376800
    Minimum aantal: 10 Stuk(s)
    Kleur: Wit
    Materiaal: keramiek
    Inhoud: 170ml
    Hoogte: 7,70cm.
    Diameter: 7 cm.
    Gewicht: 212 g.
    Vaatwasser bestendig Yes
    Download artikel PDF
  • Opdruk informatie

    Opdrukpositie Maximale afmeting in mm Opdrukmethode Maximaal aantal kleuren
    Opdrukpositie links van het oor Maximale afmeting in mm 80 x 55 Opdrukmethode zeefdruk transfer Maximaal aantal kleuren 5
    Opdrukpositie rechts van het oor Maximale afmeting in mm 80 x 55 Opdrukmethode zeefdruk transfer Maximaal aantal kleuren 5
    Opdrukpositie rondom Maximale afmeting in mm 170 x 55 Opdrukmethode zeefdruk transfer Maximaal aantal kleuren 5
  • Voorraad

    De actuele voorraadinformatie van het product kan worden bekeken via onderstaande knop

    Bekijk de volledige voorraad

Informatie over cookies

IGO Promo maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om jou een persoonlijke winkelervaring te geven. De standaard cookies zorgen ervoor dat jij een goede ervaring hebt op onze website.

Jij kunt kiezen om persoonlijke cookies te accepteren of te weigeren. Door deze te accepteren kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag volgen en gepersonaliseerde content laten zien. Meer weten? Lees hier alles over ons cookiebeleid.
Ik ga akkoord